Gizem Bağdaçiçek kimdir? Gizem Bağdaçiçek Kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, kitap, sevgilisi?

OnlyFans Gizem Bağdaçiçek kimdir? Gizem Bağdaçiçek OnlyFans? Gizem Bağdaçiçek kimdir? Gizem Bağdaçiçek Kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, kitap, sevgilisi?

Gizem Bağdaçiçek Bigo Live platformlarında yayınladığı videolarla tanınan bir isimdir. Güzelliği ve estetik danslarıyla özellik Türk erkeklerinin aklını başından alan Fenomen, çok sayıda insanın cebini yakmıştır.

Gizem Bağdaçiçek OnlyFans içerik üreticisi, sosyal medya fenomenidir.

1998 yılında Erzurum’da doğdu. Günümüz itibari ile yaşı 24 yaşındadır.

@gizemsavagex kullanıcı ismi ile günde olmuştur Onlyfans Modeli olan Gizem Bağdaçiçek.

Sosyal medya hesaplarında paylaştığı spor videoları ile tanınan Gizem Bağdaçiçek bir internet ünlüsüdür desek yanlış olmaz. Nisan 2020’de katıldığı Twitter profilinde 190k’dan fazla takipçisi bulunuyor. @gizemsavagex isimli İnstagram hesabıyla da aktif olarak link paylaşımları yapıyor. Aralık 2021 itibariyle Bağdaçiçek’in İnstagram hesabında 380k’dan fazla takipçisi bulunuyor.

Gerçek adının Gizem Bağdaçiçek olup olmadığı bilinmiyor.


Onlyfans Modeli Gizem Bağdaçiçek Bigo Live platformlarında yayınladığı videolarla tanınan bir isimdir.

Onlyfans Modeli Güzelliği ve estetik danslarıyla özellik Türk erkeklerinin aklını başından alan Fenomen, çok sayıda insanın cebini yakmıştır.

Sosyal medya ve özellikle Instagram hesabında her geçen gün takipçisi artan ​Gizem Bağdaçiçek 1992 doğumludur.

51 Kilo olan Gizem 1.70 boyunda 29 yaşında Bulgaristan göçmeni Erzurumludur.

Twitter fenomeni olan Gizem, OnlyFans isimli uygulamada da ünlü olmayı başarmıştır.

İçeriklerini satın alan insanlara özel fotoğraf ve video koleksiyonlarını gönderiyor. Aynı zamanda Spotify’daki profilinde (10k’ya yakın takipçisi bulunuyor) dinlediği şarkıların listelerini paylaşıyor.Onlyfans Modeli profilinde aşağıdaki açıklama yazıyor.

Yakalayabilirsen beni yakala bebeğim! 😈

OnlyFans sayfamda yer alan materyallerin (Tüm Görsel ve Video materyalleri dahil) telif hakkı Gizem Bağdacicek’e aittir. OnlyFans sayfamın dışında herhangi bir materyalimi yeniden dağıtma, yayınlama, kullanma, kopyalama, çoğaltma, yazdırma veya oynatma izniniz YOKTUR. Buna uyulmaması, daha önce kaydolduğunuz bilgileri kullanan kişiye karşı yasal işlem yapılmasıyla sonuçlanacaktır. Copyright 2021. Tüm hakları saklıdır.Catch me if you can, baby! 😈

The copyright of the material contained on my OnlyFans page (Including All Images & Video material) is owned by Gizem Bagdacicek. You do NOT have permission to redistribute, post, use, copy, reproduce, print, or play any of my material outside of my OnlyFans page. Failure to comply with this WILL result in legal action taken against the person who’s information you used to sign up with. Copyright 2021. All rights reserved.

Gizem Bağdaçiçek Bigo Live platformu üzerinden gerçekleştirdiği yayınlar, dansları ve fiziki güzelliği ile beğeni topladı ve kısa sürede tanınmaya başladı.

OnlyFans Gizem Bağdaçiçek olarak bilinmektedir.

Gizem Bağdaçiçek Bigo Live platformlarında yayınladığı videolarla tanınan bir isimdir. Güzelliği ve estetik danslarıyla özellik Türk erkeklerinin aklını başından alan Fenomen, çok sayıda cep yakmıştır. Sosyal medya ve bilhassa Instagram hesabında her geçen gün takipçisi artan ​Gizem Bağdaçiçek 1992 doğumludur.

Kilosu: 51
Boyu: 1,70
Yaşı: 29
Yaşadığı yer: İstanbul
Memleketi: Erzurum- Bulgaristan

You cannot copy content of this page