Katre Yırtıcı kimdir, Nerelidir? Katre Yırtıcı ailesi? Katre Yırtıcı borusan, ne iş yapar? Katre Yırtıcı Ala Tokel

Katre Yırtıcı kimdir? Katre Yırtıcı ailesi? Katre Yırtıcı borusan, ne iş yapar? Katre Yırtıcı Ala Tokel, Katre Yırtıcı nereli? Katre Yırtıcı kaç yaşında? Katre Yırtıcı Kimdir? Katre Yırtıcı Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Okan Turan’ın Eşi Katre Yırtıcı Kimdir? Instagram Hesabı?

Katre Yırtıcı Turan 1 Haziran tarihinde dünyaya gelmiştir. Burcu İkizler’dir. Katre Yırtıcı Turan‘ın Cemre Yırtıcı isminde bir erkek kardeşi bulunuyor.

Hayvansever kişiliğiyle tanınan Yırtıcı 2 kedi ve bir köpek besliyor.

Ata binmeyi ve gezmeyi çok seven Yırtıcı gittiği yerlerden pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmiyor.

Sanata meraklı olan ünlü oyuncu Okan Turan’ın eşi Katre Yırtıcı Turan zaman zaman sanat galerilerini ve müzeleri gezmeyi çok seviyor. 19 Haziran 2022 tarihinde Okan Turan ile evlenmiştir. 

Okan Turan İstanbul Bayrampaşa’da dünyaya geldi.

Milli Futbolcu Arda Turan’ın kardeşidir. Annesi ev hanımı, babası ise Atatürk Havalimanı yer hizmetlerinden emeklidir. İhlas Kolejni son sınıfta terk edip Akşam Lisesinden mezun olmuştur.

İstnbul’un Bayrampaşa semtinde ikamet etmektedir.

Küçüklüğünden beri oyunculuğa merak salmış olan Okan bunu okulda oynadığı tiyatrolarla göstermiştir ve nihayet ilk oyunculuk projesi olacak olan Beyaz Karanfil Dizisinde oynayarak kendini göstermiştir. Arda Turan’ın kardeşi Okan, atv’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a dahil oldu. Turan, dün ilk kez dizide Reha rolüyle boy gösterdi.

Katre Yırtıcı Instagram Hesabı @katre.yirtici kullanıcı adıdır.

Galatasaray’ın unutulmaz futbolcularından Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan’ın eşi Katre Yırtıcı’nın doğum tarihi hakkında bir bilgili bulunmuyor.

Katre Yırtıcı’nın, Cemre Yırtıcı isminde bir kız kardeşi bulunuyor. Hayvansever kişiliğiyle tanınan yırtıcı 2 kedi ve bir köpek besliyor.

Ata binmeyi ve gezmeyi çok seven Yırtıcı gittiği yerlerden pozlarını takipçileri ile sık sık paylaşıyor. Sanata meraklı olan ünlü oyuncu Okan Turan’ın karısı Katre Yırtıcı zaman zaman sanat galerilerini ve müzeleri gezmeyi çok seviyor.

Katre Yırtıcı Instagram Hesabı @katre.yirtici kullanıcı adıdır.

Katre Yırtıcı Kimdir? Katre Yırtıcı Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Okan Turan’ın Eşi Katre Yırtıcı Kimdir? Instagram Hesabı?

Galatasaray’ın unutulmaz futbolcularından Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan’ın nişanlısı olarak tanınan Katre Yırtıcı‘nın doğum tarihi hakkında bir bilgili bulunmuyor.

Katre Yırtıcı’nın Cemre Yırtıcı isminde bir erkek kardeşi bulunuyor. Hayvansever kişiliğiyle tanınan Yırtıcı 2 kedi ve bir köpek besliyor.

Ata binmeyi ve gezmeyi çok seven Yırtıcı gittiği yerlerden pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmiyor. Sanata meraklı olan ünlü oyuncu Okan Turan’ın nişanlısı Katre Yırtıcı zaman zaman sanat galerilerini ve müzeleri gezmeyi çok seviyor.

13 Kasım 2021 tarihinde Okan Turan’ın evlilik teklifini kabul eden Yırtıcı geçtiğimiz gece uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Okan Turan ile nişanlandı. 

Katre Yırtıcı’nın yaşı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Katre Yırtıcı’nın en sevilen özelliği doğa ve hayvanlarla iç içe olmasıdır.

13 Kasım’da Okan Turan tarafından evlilik teklifi alan Katre Yırtıcı, dün akşam saatlerinde dünya evine girdi.

You cannot copy content of this page